"Київенерго" в березні за борги відключить Київоблраду та ЦВК

Вівторок 03 березня 2015 19:51

ПАТ "Київенерго" в березні припинить електропостачання КП "Київський обласної ради "Управління споруд" через борги. Про це йдеться в повідомленні прес-служби "Київенерго".

"ПАТ "Київенерго" змушена в березні 2015 р. припинити електропостачання комунального підприємства "Київський обласної ради "Управління споруд" через значну заборгованість, яка станом на 1 березня 2015 р. становить 1,76 млн грн", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що заборгованість підприємства накопичена в період лютого 2014 р. по лютий 2015 р. протягом року "Київенерго" вжило заходів, щоб запобігти відключення підприємства від електроенергії: відстрочка відключень, реструктуризація боргу і т. д. зокрема, було укладено три графіка реструктуризації заборгованості КП, але виконаний тільки перший.

Зазначимо, що приміщення, розташовані за адресою пл. Лесі Українки, 1, (адреса КП "Київський обласної ради "Управління споруд"), орендують ЦВК, Київська обласна державна адміністрація та Київська обласна рада.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що борг споживачів перед "Київенерго" в 2014 р. виріс на 20% - до 711,97 млн грн.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся