"Ісламський джихад" випустив ракети по містах на півдні Ізраїлю

НовиниНадзвичайні події    25.08.2011 - 01:12

Домовленість про припинення вогню між Ізраїлем і палестинськими угрупуваннями, які діють в секторі Газа, була недовгою: увечері в середу міста на півдні Ізраїлю знову піддалися обстрілу, повідомляє радіо "Свобода".

За Беєр-Шеві, Ашкелону, Офакіму і округу Ешколь ракети були випущені з сектора Газа. На півдні країни скасовано всі масові заходи, включаючи ашкелонский фестиваль "Бриза", на якому очікувалося 18 тис. глядачів. Військові евакуюють тих гостей фестивалю, хто прибув в місто до обстрілу.

Відповідальність за обстріл взяв на себе "Ісламський джихад", підкресливши, що це буде не єдиною реакцією угруповання на ліквідацію польового командира Ісмаїла аль-Асмара. Командир бойового крила "Ісламського джихаду" був убитий в ніч на середу авіаударом ізраїльських ВПС. Ще один бойовик був убитий через годину після обстрілу ізраїльських міст.

В даний момент немає офіційної реакції ізраїльських урядових кіл на нові обстріли. Голова генерального штабу ізраїльської армії Бені Ганц розпорядився збільшити військовий контингент на півдні країни і зробити акцент на збір розвідувальної інформації.

Один з лідерів угрупування "Хамас", що контролює сектор Газа, Махмуд аз-Захар заявив, що вони не збираються проводити жодних розслідувань, оскільки не мають наміру надавати допомогу Ізраїлю, запобігаючи обстрілу його території.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top