"І результату досягли, і гра нам вдалася", - Олег Блохін
Перемога над "Туном" з крупним рахунком 3:0 підбадьорила не тільки київський "Олімпійський", але і тренера "Динамо" Олега Блохіна.
"Сьогодні вийшло так, як ми й розраховували. І результату досягли, і гра нам вдалася. Тому в цілому я задоволений діями команди. Звичайно, ми знову не використали багато моментів, однак найголовнішим для нас було завоювати три очка.
Тепер, коли ми піднялися на друге місце в групі, хлопці повинні грати впевненіше. Принаймні на це сподіваюся. Як я вже говорив, "Динамо" київське зобов'язане виходити в плей-офф Ліги Європи, і я впевнений, що ця задача буде вирішена.
Що трапилося з Олегом Гусєвим? Мав місце казус. Хтось показав необхідність його заміни, а докричатися до Олега, перепитати було важко. Погодьтеся, було б дивно міняти гравця після того, як він провів на полі менше десяти хвилин та ще й гол забив. Можу вибачитися перед Гусєвим".