"Хліб Інвестбуд" уклав з сільгоспвиробниками 500 форвардних контрактів на 700 млн грн

"Хліб Інвестбуд" уклав з сільськогосподарськими виробниками 500 форвардних контрактів на врожай 2011 року. Про це журналістам повідомив генеральний директор ТОВ "Хліб Інвестбуд" Роберт Бровді, передає кореспондент РБК-Україна. 

"Станом на сьогоднішній день укладено понад 500 контрактів... Середній лот на сьогоднішній день складає близько 650-700 тонн і відповідних контрактів підписано на більш, ніж 700 млн грн", - повідомив Р.Бровді.
За його словами, на сьогоднішній день сільгоспвиробники, які виявили бажання купувати мінеральні добрива за пільговою ціною, його отримують. "Більше 50 тис. т аміачної селітри на сьогоднішній день відправлено на адреси сільгоспвиробників, які підписали форвардні договори", - сказав Р.Бровді.
Нагадаємо, компанія "Хліб Інвестбуд" згідно з договором з Аграрним фондом є оператором форвардних закупівель. Предметом цих закупівель є зернові культури для наповнення державного інтервенційного фонду.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся