"Хамас" має намір ввести візову систему для іноземців, що ускладнить роботу благодійних організацій в Секторі Газа

Субота 13 серпня 2011 23:00


Сектор Газа має намір ввести візову систему для іноземців. Про це повідомив представник руху "Хамас" Іхаб Хусейн. Він зазначив, що влада повинна розуміти, хто знаходиться всередині сектора Газа, щоб мати можливість захищати іноземців, передає Associated Press.

У випадку, якщо візи будуть введені, це ускладнить роботу міжнародних благодійних організацій, яким заборонено мати справу з представниками "Хамас", яку США і Організація Об'єднаних Націй вважають терористичним угрупуванням.

Нагадаємо, вчора Сполучені Штати призупинили діяльність організацій по наданню допомоги Сектору Газа, тому що "Хамас", яка управляє територією, зажадала конфіденційну інформацію про їх роботу. Офіційний представник США заявив, що "через серію заходів, які "Хамас" ввів протягом останніх місяців, склалися такі умови, що ставлять під загрозу здатність неурядових організацій надавати допомогу найбільш вразливим верствам населення в Секторі Газа".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся