"Газпром" приступив до розробки техніко-економічного обгрунтування (ТЕО) проекту "Ямал-Європа-2". Про це повідомив сьогодні голова правління ВАТ "Газпром" Олексій Міллер.
"У нас на сьогоднішній день є попередні техніко-економічні оцінки цього проекту. І відповідно до меморандуму, який був підписаний недавно з нашими польськими колегами в Санкт-Петербурзі, розпочата робота з розробки техніко-економічного обгрунтування проекту "Ямал-Європа-2", яке буде завершено до кінця цього року. І результати розробки ТЕО будуть представлені широкій громадськості", - зазначив він.
Міллер підкреслив, що в даний час є відповідна договірна база між Росією і Польщею - це міжурядова угода з реалізації проекту "Ямал-Європа-2". Вона є основою для реалізації проекту "Ямал-Європа-2" і відрізняє його від інших проектів, вважає глава "Газпрому".
За його словами, проект не вимагає високих капітальних витрат і роботи можуть бути виконані у стислі терміни.
Читайте також: Через скандал із "Газпромом" про будівництво газопроводу в обхід України держмонополія Польщі відсторонила гендиректора