"Газпром нефть" придбала мережу АЗС в Казахстані у компанії ARNA Petroleum

"Газпром нефть" завершила угоду з казахстанською компанією ARNA Petroleum з придбання мережі з 20 автозаправних станцій (АЗС), а також 9 земельних ділянок, розташованих в Алма-Аті, Талдикоргані, Тараз і Шимкенті. Про це повідомило управління інформації "Газпром нефти", передає РБК.
У прес-службі "Газпром нефти" відмовилися назвати суму операції.
Мережею АЗС в Казахстані буде керувати ТОО "Газпром нефть-Казахстан" - дочірнє підприємство "Газпром нефти", утворене в 2007 р. Постачання палива на автозаправні станції компанії в Казахстані будуть здійснюватися з Омського НПЗ.
До кінця 2010 р. всі АЗС компанії в Казахстані будуть переведені під єдиний роздрібний бренд "Газпром нефть". У 2011 р. планується введення в експлуатацію ще 20 АЗС в Алма-Аті й Астані.
"Стратегія розвитку єдиної мережі автозаправних станцій "Газпром нефти" передбачає вихід компанії на нові паливні ринки як у Росії, так і за її межами. Придбання мережі АЗС в Казахстані - ще один крок у цьому напрямку", - наводить слова глави "Газпром нефти" Олександра Дюкова прес-служба компанії.
До складу роздрібної мережі "Газпром нафти" входить близько 1 тис. АЗС в Росії і республіках СНД.
"Газпром нефть" (раніше "Сибнефть") є дочірнім нафтовидобувним підприємством "Газпрому", якому належить понад 95% акцій компанії. Статутний капітал компанії становить 7 млн 586 тис. 79,4224 руб., Він розділений на 4 млрд 741 млн 299 тис. 639 звичайних акцій номіналом 0,0016 руб. кожна. Консолідований видобуток "Газпром нефти" в I півріччі 2010 р. збільшився на 7,1% - до 24,431 тис. т. До 2020 р. у рамках реалізації стратегії розвитку нафтового бізнесу вартістю 70 млрд дол. планується довести обсяг видобутку нафти "Газпром нефти" до 100 млн т. Чистий прибуток "Газпром нефти" за РСБО в I півріччі 2010 р. знизився на 23,5% - до 20,153 млрд руб.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся