"Формула 1" отримала дозвіл Сінгапурської біржі на IPO об'ємом до 3 млрд дол., - неофіційні дані

Гоночна серія "Формула 1" (Formula One) отримала дозвіл від Сінгапурської фондової біржі на проведення первинного публічного розміщення акцій (IPO) обсягом до 3 млрд дол., передає Reuters з посиланням на обізнане джерело. Так званий премаркетинг IPO, в ході якого тестується інтерес інвесторів до потенційного емітенту, повинен стартувати 22 травня 2012 р. Ціна розміщення акцій "Формули-1" імовірно, буде визначено до кінця червня 2012 р.

Раніше з'явились неофіційні відомості, що лід-менеджерами (провідними організаторами) IPO найбільшого автогоночного бізнесу були призначені Goldman Sachs Group, Morgan Stanley і UBS AG. В ході IPO основний акціонер "Формули-1" фонд CVC Capital Partners, з 2006 р. володіє 63,4% холдингової компанії, має намір продати значний пакет і скоротити свою частку в бізнесі до менш 50%. На продаж буде виставлено і 15% пакет акцій, що належав інвестбанку Lehman Brothers на момент його банкрутства 2008 р.

В той же час генеральний директор "Формули-1" Берні Екклстоун, за неофіційними даними, не планує продавати свої 5,3% акцій бізнесу в ході сінгапурського IPO.
Сінгапур був обраний як майданчики для біржових торгів акціями "Формули-1" у зв'язку з тим, що в цьому місті з 2008 р. проводиться один з етапів гоночної серії - Гран-прі Сінгапуру. Менеджмент "Формули-1" розраховує, що лістинг у Сінгапурі дозволить гоночної серії отримати додаткові вигоди з зростаючої популярності "формуліческіх" автогонок в Азії. Крім Сінгапуру етапів "Формули-1" проводяться в таких азіатських країнах, як Китай, Малайзія, Японія, Південна Корея і Індія.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся