"Єврохім" побудує завод в США вартістю близько 1,5 млрд дол

Один з найбільших виробників добрив в РФ "Єврохім" планує за чотири роки побудувати в американській Луїзіані завод по виробництву мінеральних добрив вартістю близько 1,5 мільярда дол.

Один з найбільших виробників добрив в РФ "Єврохім" планує за чотири роки побудувати в американській Луїзіані завод по виробництву мінеральних добрив вартістю близько 1,5 мільярда дол., повідомляє Reuters.

Завод, який випускатиме аміак та карбамід, дозволить компанії продавати добрива в США і на інших ринках північноамериканського регіону, повідомив "Єврохім". Будівництво має розпочатися в майбутньому році і триватиме чотири роки.

"У 2012 році Північна і Південна Америка забезпечили близько чверті всього обсягу продажів "Єврохіму", і в майбутньому ми очікуємо продовження зростання", - наводить компанія слова генерального директора Дмитра Стрежнєва.

"Єврохім", яку контролює російський мільярдер Андрій Мельниченко, також збирається вкласти 3,5 мільярда дол. у калійний бізнес в найближчі роки, незважаючи на побоювання глобального перевиробництва.

Читайте також: "Єврохім" має намір за 5 років вкласти 4,5 млрд дол. в розширення потужностей компанії

На відміну від виробників більшості інших видів товарного сировини, компанії агрохімічного сектора активно нарощують потужності в очікуванні стабільного попиту на добрива в умовах зростаючого населення планети.

Світовому ринку мінеральних добрив протягом найближчих років загрожує подальше зростання надвиробництва, прогнозує Міжнародна асоціація виробників добрив (IFA).

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся