ua en ru

"Ені Україна" має намір розробляти родовища сланцевого газу в Західній Україні

"Ені Україна" має намір розробляти родовища сланцевого газу в Західній Україні

Компанія "Ені Україна" готова продовжувати роботу над нафтогазовими проектами на території України і чекає підтримки з боку українського уряду в питаннях узгодження плану робіт. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства екології та природних ресурсів України.

Під час зустрічі міністра екології та природних ресурсів України Ігоря Шевченка з Генеральним директором компанії "Ені Україна" Луїджі Барберісом обговорювалися перспективи подальшого співробітництва та залучення міжнародних інвестицій у видобуток природних ресурсів.

Шевченко доручив своїм службам відпрацювати всі питання, які необхідні для проведення робіт і зазначив, що сьогодні Україна зацікавлена в розробці власних нафтогазових проектів для отримання енергетичної незалежності і розвитку економіки. Він підкреслив, що залучення іноземних інвестицій до розвитку добувної галузі є надзвичайно важливим для України і міністерство готове надати всю необхідну підтримку.

Відзначимо, в 2012 р. Eni купила 50,01% акцій ТОВ "Західгазінвест" (м. Львів). "Західгазінвест", що володіє ліцензіями на розробку дев'яти родовищ сланцевого газу в Західній Україні загальною площею близько 3,8 тис. кв. км. Eni зареєструвала дочірні підприємства Eni Ukraine Deep Waters BV, Eni Ukraine Shallow Waters BV (місце реєстрації - Голландія) і Eni Ukraine Llc (Київ) для роботи в Україні.

Нагадаємо, поклади сланцевого газу в Україні становлять 15,3 трлн куб. м.

Голова Державної служби геології і надр України Дмитро Кащук заявив, що видобувати сланцевий газ в Україні хочуть 16 американських компаній.