ua en ru

"Енергоатом" домовився з чеською компанією Skoda про техобслуговуванні українських АЕС

НАЕК "Енергоатом" домовився з чешкою компанією Skoda про технічне обслуговування українських АЕС.

НАЕК "Енергоатом" домовився з чешкою компанією Skoda про технічне обслуговування українських АЕС. Про це рамках підписання 23 жовтня Меморандуму про співпрацю домовилися президент "Енергоатому" Юрій Недашковський та генеральний директор Skoda Мирослав Фіала, передає прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

Згідно з текстом Меморандуму, галузі співробітництва в рамках цього документа можуть включати такі напрямки, як спорудження, експлуатація і технічне обслуговування АЕС; науково-технічне співробітництво з питань мирного використання атомної енергії; підвищення безпеки, реконструкція і модернізація АЕС; продовження терміну служби енергоблоків АЕС; поводження з відпрацьованим ядерним паливом та радіоактивними відходами; підготовка персоналу для АЕС.

На зустрічі також був підписаний контракт на поставку приводів крокових електромагнітних модернізованих ШЕМ-М виробництва Skoda для енергоблоку №6 Запорізької АЕС.

Нагадаємо, НАЕК "Енергоатом" має намір у найближчі шість років продовжити терміни експлуатації дев'яти енергоблоків атомних електростанцій.