"Елетроважмаш" виготовить деталей для двигунів "Укргідроенерго" на 71,5 млн грн

ДП завод"Електроважмаш" виграло тендер ПАТ "Укргідроенерго" на виготовлення та поставку вузлів та деталей для двигунів для реконструкції гідрогенератора ст. №7 Кременчуцької ГЕС пат "Укргідроенерго" на суму 71 млн 510 тис. грн. Про це повідомляє портал держзакупівель.

ПАТ "Укргідроенерго" забезпечує виробництво електроенергії тепловими електростанціями в Україні. НАК "Енергетична компанія України" володіє 100% акцій ПАТ "Укргідроенерго". Директор підприємства - Ігор Сирота. Чистий прибуток ПАТ "Укргідроенерго" у І кварталі 2012 р. збільшився на 50,6% - до 162 млн 209 тис. грн проти 107 млн 695 тис. грн за аналогічний період 2011 р.

Держпідприємство "Завод" Електроважмаш" спеціалізується на виробництві електродвигунів для приводів прокатних станів, шахтних підйомників, бурових установок, екскаваторів, водяних насосів зрошувальних каналів, а також на випуску комплектного тягового електрообладнання для тепловозів, електровозів, дизель-поїздів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся