"Єдина Росія" відкидає звинувачення в порушенні виборчого законодавства

Понеділок 03 жовтня 2011 22:07

Партія "Єдина Росія" відкидає звинувачення в порушенні виборчого законодавства у зв'язку з роботою керівництва адміністрації Президента Дмитра Медведєва в штабі виборчої кампанії партії. Про це повідомляє ВВС.
Замсекретаря президії генради "Єдиної Росії" Юрій Шувалов заявив, що участь адміністрації - це питання чисто погоджувального порядку. "Вони погоджуватимуть графік поїздок Президента залежно від його зайнятості", - відзначив Шувалов. Він також підкреслив, що голова держави братиме участь у виборчій кампанії у вільний від роботи час.
Раніше правозахисний рух "За права людини" звернувся до генерального прокурора РФ Юрія Чайки у зв'язку з тим, що вважає роботу керівництва адміністрації Президента РФ в штабі виборчої кампанії "Єдиної Росії" такою, що суперечить обмеженням на використання адміністративного ресурсу.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся