"Динамо" розгромило "Говерлу", а "Металіст" і "Ворскла" зіграли внічию
В Україні були зіграні матчі дев'ятого туру української футбольної Прем'єр-ліги. Матчі відбулися 18 жовтня.
Київське "Динамо" з легкістю виграло матч в Ужгороді. Вже на 12 хвилині Кравець відкрив рахунок, потім під кінець тайму Сидорчук забив другий гол. У другому таймі після красивої комбінації з Ярмоленко відзначився точним ударом Ленс. А четвертий гол на рахунку у Гусева, який реалізував пенальті.
У матчі "Ворскли" і харківського "Металіста" глядачі голів не побачили. Команди воліли більше уваги приділити обороні. Запорізький "Металург" та "Олімпік" також зіграли внічию, але результативну. Штурко ударом п'ятою відкрив рахунок. Шериф на початку другого тайму красивим дальнім ударом зрівняв рахунок. А пізніше Моху, реалізувавши вихід один на один, вивів донеччан уперед, але Штурко ударом головою встановив фінальний рахунок гри 2:2.
Додамо, що в першому матчі туру донецький "Шахтар" розгромив луцьку "Волинь".