"Чорноморнафтогаз" домовився про залучення кредиту на 60 млн грн у "Дочірнього банку Сбербанку Росії"

ДАТ "Чорноморнафтогаз" (м. Сімферополь) домовився про залучення кредиту на 60 млн грн у ПАТ "Дочірній банк Сбербанку Росії". Про це йдеться в повідомленні про акцепти пропозиції конкурсних торгів у "Віснику державних закупівель".

Вартість залучення мультивалютної кредитної лінії складе: за користування кредитними коштами у гривні - 25% річних і комісія за відкриття та ведення рахунку 0,25% - 15 млн 358 тис. грн без ПДВ з урахуванням всіх комісій; за користування кредитними коштами у доларах США - 12% річних і комісія за відкриття та ведення рахунку 0,25% - 932 тис. дол без ПДВ з урахуванням всіх комісій.

Кінцевий строк укладання договору - 23 серпня 2012 р.

Нагадаємо, раніше "Чорноморнафтогаз" домовився з НАК "Нафтогаз України" про надання безпроцентної позики на суму 1 млрд 278 млн грн.

"Чорноморнафтогаз" здійснює роботи з освоєння українських шельфів Чорного та Азовського морів. Підприємство також видобуває вуглеводні на родовищах, розташованих у Криму, експлуатує розташовані на півострові Глібовське ПСГ і магістральні газопроводи. 100% акцій ДАТ знаходяться в управлінні НАК "Нафтогаз України". Чистий прибуток "Чорноморнафтогазу" в І кварталі 2012 р. зменшився в 10,4 рази - до 2,54 млн грн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся