"Батьківщина" позитивно оцінює призначення Кожари міністром закордонних справ, - Яворівський

НовиниПолітика    24.12.2012 - 12:04

"Батьківщина" позитивно оцінює призначення Леоніда Кожари міністром закордонних справ. Про це РБК-Україна заявив заступник голови фракції "Батьківщина" Володимир Яворівський.

"Те, що замість міністра закордонних справ Костянтина Грищенка призначений помірніший Леонід Кожара, це плюс. Ми позитивно оцінюємо це рішення. Риторика основної маси депутатів Партії регіонів останнім часом направлена саме на євроінтеграцію. Погрози з боку Росії змусили Януковича призначити на цю посаду помірнішого і професійнішого дипломата. Проте призначення Дмитра Табачника на посаду міністра освіти знов показує, що зберігаються антиукраїнські позиції в новому Кабміні. "Батьківщина" і далі виступатиме проти такої політики", - сказав Яворівський.

Він додав, що призначення Наталії Королівської міністром соціальної політики для "Батьківщини" не було несподіваним: "Наша екс-соратниця давно зрадила нас, а це призначення - плата за таку позицію".

Депутат вважає, що у будь-якому випадку цей склад Кабміну показує посилення інтересів Президента Віктора Януковича у виконавчій владі: "Призначення показують, що інтереси безпосередньо старшого сина Президента істотно посилилися. Його люди з Нацбанку перейшли в Кабмін, а це означає, що і сам син Президента контролюватиме ухвалення рішень".

Яворівський додав: "Наша позиція однозначна. Це не новий Кабмін, а лише оновлений, тому цей уряд однозначно не впорається з подоланням кризи. Цей уряд не поміняє загальну картину застою в економіці".

Читайте також: Список міністрів нового уряду

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top