ru ua

Захист Зацерковського повідомив про повернення вилучених у бізнесмена коштів

Захист Зацерковського повідомив про повернення вилучених у бізнесмена коштів Захист Зацерковського повідомив про повернення вилучених у бізнесмена коштів

Зацерковський через суд добився повернення коштів

Київський бізнесмен Олександр Зацерковський через суд добився повернення коштів, які були вилучені поліцією. Про це у коментарі ЗМІ повідомила адвокат Зацерковського, партнер юридичної компанії "Ратіо" Оксана Миндришора.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Зацерковський проходить свідком у резонансній справі про незаконне вилучення майже 3 мільйонів гривень з банківського рахунку фірми "Світ літньої людини та реабілітації".

У липні 2016 року власник фірми Олексій Давиденко повідомив на своїй сторінці у Facebook про те, що з поточного рахунку фірми були списані грошові кошти в сумі 2,75 мільйонів гривень. Зазначалось, що кіберполіція встановила начебто особу зловмисника, IP-адресу, з якої здійснилася транзакція. Користувачем адреси виявився т.в.о. обов’язки бухгалтера "Теокон груп" Олександр Зацерковський. ЗМІ писали, що в офісі бізнесмена почалися безперервні обшуки, внаслідок яких було вилучено кошти на загальну суму 30 тис. доларів, техніку та майно на суму 100 доларів.

За словам адвоката, з вересня 2016 року Зацерковський разом з юристами намагалися повернути кошти та майно.

"Відповідно до кримінально-процесуального кодексу України, ми маємо право подавати клопотання до суду про повернення того, що було вилучено під час обшуку. Ми пройшли не одну інстанцію, перш ніж наші вимоги було виконані", - зазначила Миндришора.

Представивши документи, вони зазначила, що після місяців невдалих спроб заяв та клопотань суддя Голосіївського районного суду Наталія Чередниченко постановила повернути 30 тис. доларів. Факт повернення коштів у Зацерковського вже підтвердили.

Крім того, адвокатами Зацерковського було подано скаргу до Подільського районного суду Києва з проханням зобов’язати слідчого Подільського управління поліції внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення кримінального правопорушення службовими особами Національної поліції та Кіберполіції під час незаконного обшуку офісу Зацерковського. Слідчий суддя Неганова задовольнила скаргу у повному обсязі, повідомила адвокат бізнесмена.

Наразі неповерненим лишається техніка та майно на суму 100 тис. дол. Зацерковський також має намір вимагати відшкодування "збитків, спричинених його моральному та фізичному здоров’ю незаконними діями правоохоронних органів".
altalt