ua en ru

YouTube звинувачує оператора T-Mobile в негативному впливі на відеотрафік

YouTube звинувачує оператора T-Mobile в негативному впливі на відеотрафік Фото: глава T-Mobile Джон Легер на зустрічі з абонентами (Associated Press)

Раніше телеком-компанія запропонувала абонентам безкоштовну послугу зі зниження якості контенту

Телекомунікаційна компанія T-Mobile US Inc. здійснює негативний вплив на інтернет-трафік найбільшого у світі відеохостингу YouTube. Про це з посиланням на заяву компанії, що належить корпорації Google (холдинг Alphabet), повідомило напередодні видання The Wall Street Journal.

Як зазначається, раніше T-Mobile запустила нову програму доставки контенту на пристрої своїх абонентів, яка знижує якість відео, дозволяючи користувачеві не платити за постачання контенту.

На думку YouTube, T-Mobile, знижуючи якість відео, порушує корпоративну політику відеохостингу.

"Зниження обсягу відрахувань за передачу даних добре для користувачів, але це не виправдовує зниження якості послуг всіх відеосервісів, особливо якщо це відбувається без згоди користувачів", - цитує WSJ представника YouTube.

Водночас фахівці в галузі захисту прав споживачів вже висловлювали стурбованість щодо програми T-Mobile. Тоді оператор зв'язку стверджував, що його софт працює у відповідності із законодавством: користувачі можуть вимкнути його в будь-який час, а програма T-Mobile відкрита для всіх відеосервісів, які відповідають основним технічним вимогам.

Як повідомлялося, незабаром YouTube може розпочати трансляцію фільмів і серіалів. Раніше відеохостинг запустив новий сервіс YouTube Music, заснований на пошуковому двигуні материнської Google.