У Windows 10 виявили загадковий файл

У Windows 10 виявили загадковий файл
Фото: операційна система Windows 10 (Microsoft Corp)

Як зазначили в Microsoft, UpgradeSubscription.exe пов'язаний з оновленням версій Windows для компаній і не стосується звичайних користувачів

У новій збірці Windows 10 Insider Preview, яку отримали у своє розпорядження учасники офіційного тестування від корпорації Microsoft, виявлено файл UpgradeSubscription.exe, призначення якого наразі залишається неясним. Про загадковий файл повідомляє електронний журнал ZDNet.

Як зазначається, наявність файлу з назвою "Оновлення передплати" може свідчити про новий спосіб поширення операційної системи.


За інформацією ZDNet, не виключено, що після закінчення безкоштовного періоду Microsoft запропонує користувачам платну регулярну передплату на Windows 10. У властивостях файлу вказано, що утиліта називається Windows Upgrade to Subscrition, що можна перекласти як "Оновлення Windows для передплати".

В активі корпорації вже є подібна передплата під назвою Office 365. Користувачам пропонується регулярно вносити плату за використання офісних інструментів.

При запуску загадкового файлу нічого не відбувається. Як зазначили в "Майкрософті" на запит видання, інструмент пов'язаний з оновленням версій Windows для компаній і не стосується звичайних користувачів. Інших коментарів корпорація не надала.

У Windows 10 виявили загадковий файл

На думку ZDNet, новий інструмент дозволить невеликим підприємствам оформляти передплату на корпоративну ліцензію Windows 10 Enterprise.

Нагадаємо, 29 липня 2016 року стане останнім днем, коли до Windows 10 можна буде оновитися безкоштовно. Надалі вартість апгрейда коштуватиме 119 доларів.

Як повідомлялося раніше, мешканка Каліфорнії отримала компенсацію від Microsoft через автооновлення Windows у розмірі 10 тисяч доларів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся