ru ua

Wi-Fi на залізничних вокзалах України з'явиться до березня 2016

Wi-Fi на залізничних вокзалах України з'явиться до березня 2016 Фото: Wi-Fi на вокзалах (M24.ru)

Також бездротовим Інтернетом "Укрзалізниця" обладнає поїзди далекого прямування

ПАТ "Укрзалізниця" до 1 березня 2016 року планує забезпечити залізничні вокзали обладнанням для виходу в Інтернет через Wi-Fi. Про це заявив виконувач обов'язків голови правління УЗ Олександр Завгородній напередодні в Києві, повідомляє мережеве агентство AIN.ua.

"В наступному (2016-му, - ред.) році, напевно, запустимо десь до 1 березня. Зараз на всіх швидкісних поїздах є, тестується на звичайних поїздах", - сказав Завгородній.

Раніше в листопаді ТОВ "Інтертелеком" (Одеса) розпочало тестувати послугу Wi-Fi у декількох поїздах далекого та приміського сполучення Одеської залізниці. У проекті задіяно один купейний і один спальний вагон у поїзді "Чорноморець" сполученням Одеса-Київ, а також шість вагонів електропоїзда підвищеної комфортності сполученням Київ-Фастів, Київ-Козятин, Київ-Шепетівка та ін.

Як зазначалося, послуга Wi-Fi доступу до мережі Інтернет від "Інтертелекому" з'явилася 1 вересня 2015 року в усіх 10 електропоїздах виробництва компанії Hyundai Rotem, двох потягах "Тарпан" і двох поїздах локомотивної тяги виробництва ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод" ("Українська залізнична швидкісна компанія" - УЗШК).

Нагадаємо, про плани щодо введення безкоштовної послуги бездротового зв'язку у вітчизняних пасажирських поїздах на базі технології WiMAX керівництво "Укрзалізниці" заявляло ще більше чотирьох років тому, в рамках підготовки до футбольного Євро-2012.