ru ua

WebMoney дозволила користувачам здійснювати множинні платежі

WebMoney дозволила користувачам здійснювати множинні платежі Фото: внутрішньодержавна система розрахунків "ВебМані" (psm7)

Нова послуга "Масові виплати" дозволить власникам гаманців у системі WebMoney здійснювати платежі відразу на велику кількість банківських карт і мобільних телефонів

Система розрахунків WebMoney запустила новий сервіс, що дозволяє користувачам у кілька кліків здійснювати множинні платежі. Про це повідомляє профільний журнал PaySpaceMag.

Як зазначається, нова послуга "Масові виплати" дозволить власникам гаманців у системі WebMoney здійснювати платежі відразу на велику кількість банківських карт і мобільних телефонів своїх клієнтів і партнерів.


У сервісі підтримується завантаження реєстру (списку) з операціями, що дозволяє автоматично, в пакетному режимі, здійснювати множинні транзакції за один раз.

Новий сервіс буде корисний для власників партнерських програм, сайтів для веб-майстрів і фрілансерів, а також інших проектів, де є необхідність регулярно здійснювати перекази великій кількості адресатів.

Нагадаємо, рік тому WebMoney стала внутрішньодержавної системою розрахунків в Україні. Ця інформація була розміщена на сайті НБУ в даних реєстру платіжних систем.

.