ru ua

Британський Vodafone вийшов в український Інтернет

Британський Vodafone вийшов в український Інтернет Фото (Twitter @Vodafone_UA): запущено сайт оператора "Водафон" в Україні

Відомий мобільний оператор запустив корпоративний сайт у домені .UA

Британський мобільний оператор Vodafone ("Водафон"/"МТС Україна") запустив власний сайт і відкрив офіційні представництва в популярних соціальних мережах з інформацією про тарифи, послуги та сервіси. Про це повідомили у прес-службі компанії.

На сайті www.vodafone.ua доступними є розділи "Приватним клієнтам" та "Про компанію", які будуть наповнюватися контентом поступово.

У "Приватних клієнтах" разміщено інформацію про тарифи для абонентів передоплати, послугу "3G Інтернет", про вигідні пропозиції в роумінгу, дзвінки за кордон і популярні сервіси, такі як поповнення рахунку, переказ грошей, інформаційні сервіси та GOOD'OK.

Розділ "Про компанію" розповість про Vodafone, новини компанії, карту покриття, а також контакти та адреси магазинів.

Разом із сайтом Vodafone відкрив представництва в популярних соціальних мережах (Facebook, "ВКонтакте", YouTube, Instagram и Twitter), де можна дізнатися про Vodafone в Україні та світі, тарифи та послуги для українських абонентів, а також поставити питання і отримати консультацію.

Ми в інтернеті за адресою www.vodafone.uaЗаходьте на сайт!

Posted by Vodafone Ukraine on 17 листопад 2015 р.

Нагадаємо, раніше "Водафон" вийшов в український Facebook.

Як повідомлялося, напередодні Vodafone представив перші тарифи в Україні.