ru ua

Vodafone презентував 3G у Тернополі

Vodafone презентував 3G у Тернополі Фото: оператор Vodafone в Україні

Мобільний зв'язок мережі третього покоління "Vodafone Україна" вже доступний у 18 обласних центрах

Оператор зв'язку "Vodafone Україна" в ніч на п'ятницю 25 грудня запустив власну 3G-мережу в Тернополі. Про це РБК-Україна повідомили у прес-службі компанії.

Також сьогодні завершено запуск до мережі третього покоління решти районів Києва, тому тепер значок 3G вже з'явився на всіх смартфонах киян.

У Києві усі чекали на сніг та якісну 3G мережу. 3G вже літає по всьому місту! А де ж сніг? :)

Опубліковано Vodafone Ukraine 25 грудня 2015 р.

Як зазначається, на сьогодні якісне 3G-покриття доступне жителям 18 обласних центрів України: у Києві, Ужгороді, Львові, Івано-Франківську, Чернівцях, Одесі, Херсоні, Луцьку, Чернігові, Миколаєві, Сумах, Полтаві, Кіровограді, Дніпропетровську, Рівному, Вінниці, Хмельницькому і Тернополі.

Таким чином, мережею 3G Vodafone вже встигли скористатися більше ніж 1,5 мільйона українських абонентів, які в різдвяні і новорічні свята, зокрема, зможуть дивитися ТБ-програми в будь-якій точці міста, вітати рідних через Skype і ділитися новорічними фотографіями та відеороликами в соціальних мережах.

"Як і обіцяли, ми запустили 3G в усіх обласних центрах України, крім конверсійних міст і територій на сході України. Прискорили будівництво і запустили Київ на п'ять днів раніше, ніж планували, щоб напередодні Нового року всі кияни, численні гості столиці, як і мешканці більшості великих міст по всій країні змогли скористатися можливостями швидкісного мобільного Інтернету. Сьогодні також завершили підготовку і провели тестування мережі в Харкові. Це дозволить надати харків'янам доступ до швидкісного мобільного Інтернету відразу ж після отримання всіх необхідних дозволів на експлуатацію", - заявив генеральний директор "Vodafone Україна" Олег Проживальський.

Крім того, оператор продовжує будівництво своєї мережі швидкісного мобільного Інтернету - найближчими днями буде запущено нову чергу 3G-покриття в передмістях Києва, в тому числі у Броварах, Княжичах, Погребах, Северинівці, Вишеньках, Гнідині, Рогозові, Віті-Поштовой, Іванкові, Колонщині і Круглику.

Нагадаємо, вчора "Водафон" запустив 3G у Хмельницькому та Вінниці, до цього - в Рівному.