ru ua

У Хмельницькому та Вінниці з'явилася 3G-мережа від "Vodafone Україна"

У Хмельницькому та Вінниці з'явилася 3G-мережа від "Vodafone Україна" Фото: оператор Vodafone в Україні

При підготовці мережі третього покоління "Водафон" використовував високошвидкісну технологію HSPA+

Мобільний оператор "Vodafone Україна" запустив у четвер, 24 грудня, власну 3G-мережу у Хмельницькому та Вінниці, а також їхніх передмістях. Про це сьогодні повідомили у прес-службі компанії.

Як зазначається, при реалізації проекту мережі третього покоління в нових обласних центрах "Водафон" використовував високошвидкісну технологію HSPA+.

Крім того, при будівництві мережі 3G оператор зв'язку застосував сучасне обладнання технології single RAN виробництва компанії ZTE.

"До кінця тижня також буде запущено мережу в Тернополі і нові 3G-кластери в Києві", - анонсували в компанії.

Кажуть, що у найкомфортнішому місті для життя не вистачало тільки якісного європейського 3G. Ситуацію виправили :) 3G мережа у Вінниці готова!

Опубліковано Vodafone Ukraine 24 грудня 2015 р.

Як стало відомо напередодні, оператор Vodafone підготує українську мережу до новорічних навантажень.

Вчора в рамках розширення власної мобільної мережі третього покоління "Vodafone Україна" оголосив про запуск 3G в Рівному. Перед цим, 15 грудня, Vodafone провів запуск 3G у Дніпропетровську, раніше - у Кіровограді, Івано-Франківську та Херсоні, Полтаві, Сумах, Миколаєві, Львові, Чернігові, Ужгороді, Мукачевому, Буковелі, Чернівцях, Одесі та Луцьку.

Також повідомлялося, що британський телеком-оператор поетапно запускає мережу третього покоління не тільки в Києві, але й на території столичних передмість.