Український стартап з пошуку репетиторів Preply залучив 1,3 млн доларів інвестицій

Український стартап з пошуку репетиторів Preply залучив 1,3 млн доларів інвестицій
Фото: Кирило Бігай, співзасновник стартапу

Інвестиції будуть спрямовані на розширення ареалу поширення сервісу, а також на розробку нових продуктів для викладачів і студентів

Український проект Preply, є онлайн-сервісом пошуку репетиторів, привернув 1,3 млн доларів інвестицій, повідомив співзасновник стартапу Кирило Бігай на свій сторінці в Facebook.


"Тепер офіційно. Preply залучив $1,3 M", - повідомив Бігай.

Співзасновник стартапу зазначив, що залучення інвестицій приведе до розширення команди і оприлюднив нові вакансії.

За даними видання TechCrunch, інвесторами проекту виступили екс-директор з маркетингу Booking.com польська VC RTAventures, а також засновник DocPlanner Маришуш Гралевский. Свою участь в раунді підтвердив агентству і український фонд Digital Future.

Інвестиції будуть спрямовані на розширення ареалу поширення сервісу, а також на розробку нових продуктів для викладачів і студентів, що використовують платформу.

Як зазначає TechCrunch, стартап був запущений в 2013 році і працює на ринках України, Польщі, Мексики, Росії і Бразилії і планує свій вихід на ринки Німеччини, Великобританії та Іспанії.

Нагадаємо, раніше український сервіс Mymobstr виграв битву стартапів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся