ru ua

Українські підприємці отримали на "КУБі" більше 1,4 млрд гривень

Українські підприємці отримали на "КУБі" більше 1,4 млрд гривень Фото: відділення "Приватбанку"

За перші 5 місяців роботи порталу "КУБ" українські підприємці отримали кошти від інвесторів на фінансування старту або розвитку власного бізнесу на суму понад 1,4 млрд грн, у тому числі 200 млн грн у рамках проектного фінансування. Про це "РБК-Україна" повідомили в "ПриватБанку".

Платформа працює в рамках загальнонаціональної програми розвитку малого бізнесу "Країна підприємців", ініційованої ПриватБанком. Цей проект допоможе всім бажаючим розпочати свою справу, а діючим підприємцям – користуватися безкоштовними консультаціями і допомогою фахівців.

"Сьогодні фраза "підтримка підприємництва" вперше набуває свого реального сенсу, оскільки саме в 2016 році в Україні запущена програма дійсної, а не формальної підтримки бізнесу, – говорить Олександр Ніколенко, керівник напрямку "Малий і Середній бізнес" Приватбанку. – Брати участь у програмі може будь-який бажаючий. Користувачів підприємницького інтернет-порталу kub.pb.ua чекають багато нових сервісів і унікальних можливостей: від онлайн-реєстрації підприємця та відкриття рахунку до залучення коштів приватних інвесторів на розвиток справи".

Як повідомили в банку, вже у вересні в рамках програми "Країна підприємців" на платформі kub.pb.ua буде запущений національний бізнес-інкубатор, з допомогою якого підприємці зможуть отримати всі необхідні знання і практичну підтримку від банку для розвитку бізнесу, а воркшопи, які діють на постійній основі, в найбільших українських містах і цілодобовий сервіс підтримки підприємців "КУБ" дадуть всім підприємцям, самозайнятим бізнесменам нові інструменти для відкриття і розширення своєї справи.