Тендер на хостинг ProZorro буде оскаржений до АМКУ

НовиниТелеком & IT    22.07.2016 - 14:14
Фото: співвласник дата-центру "Парковий" Петро Яцук ("Комерсант")
Фото: співвласник дата-центру "Парковий" Петро Яцук ("Комерсант")

Про це РБК-Україна заявив власник дата-центру "Парковий" Петро Яцук

Компанія "Анте Медіам" (дата-центр "Парковий") збирається оскаржити до Антимонопольного комітету України результати тендера на хостинг для системи електронних держзакупівель ProZorro. Про це РБК-Україна повідомив співвласник дата-центру "Парковий" Петро Яцук.

За словами Яцука, пропозицію "Паркового" відхилили без будь-яких на це причин.


"Сертифікати, через відсутність яких нам відмовили, не є обов'язковими. Ми надали всі документи, що підтверджують нашу компетенцію", - зазначив Яцук.

"Анте Медіам" і раніше подавала аналогічні пакети документів без сертифікатів під час участі в інших тендерах, але претензій з боку відповідних конкурсних комітетів не було.

Фото: копія протоколу розкриття тендерних пропозицій від 21 липня 2016 року (РБК-Україна)

Як повідомлялося, вартість пропозиції ТОВ "Де Ново" склала 6 мільйонів 688 тисяч 512 гривень, а ТОВ "Воля-кабель" - 6,609 млн грн.

Нагадаємо, тендер на зберігання даних системи електронних держзакупывель ProZorro виграла компанія з найвищою пропозицією. Про це йдеться у протоколі розкриття тендерних пропозицій, копію якого має у своєму розпорядженні РБК-Україна.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся