ua en ru

Telenor підтвердив намір продати частку у VimpelСom

Telenor підтвердив намір продати частку у VimpelСom Фото: норвезький телекомунікаційний холдинг Telenor (Bloomberg)

Про це йдеться в повідомленні прес-служби норвезької телекомунікаційної компанії

Норвезька телекомунікаційна компанія Telenor планує продати частку у VimpelСom протягом року. Про це йдеться в офіційному прес-релізі оператора зв'язку, присвяченому квартальній фінансовій звітності.

"VimpelСom класифікуватиметься як асоційована компанія до тих пір, поки не буде здійснено продаж, ймовірно, протягом 12 місяців", - зазначили у прес-службі "Теленор".


Виручка в I кварталі 2016 порівняно з аналогічним періодом минулого року виросла на 5% — до 33,013 млрд норвезьких крон (4,04 млрд доларів). Прибуток після сплати податків зріс на 10,5% — до 4,256 млрд норвезьких крон (520,5 млн дол.).

За підсумками 2015 року телеком-компанія Telenor отримала збиток від інвестицій у холдинг VimpelСom у розмірі 5,5 млрд крон (670 мільйонів доларів).

Telenor заявила про намір продати свою частку у VimpelСom Ltd наприкінці минулого року.

Нагадаємо, як стало відомо в березні, телекомунікаційна компанія VimpelCom Ltd., що володіє російським мобільним оператором "ВимпелКом" (бренд "Билайн"), має намір змінити назву. Як зазначала газета "Ведомости", це має відбутися до кінця 2016 - на початку наступного року.

Норвезьку Telenor засновано у 1855 році зі штаб-квартирою у Форнебу. Telenor Group володіє 33% акцій і 43% голосів у телекомунікаційному холдингу VimpelСom, який надає послуги під брендом "Білайн" у Росії, а в Україні представлений оператором "Київстар".