Телеканал ATR уникнув позапланової перевірки у зв'язку з рішенням ІСТV

Четвер 24 березня 2016 18:15
Телеканал ATR уникнув позапланової перевірки у зв'язку з рішенням ІСТV
Фото: кримськотатарський телеканал ICTV

Про це сьогодні повідомили у прес-службі Нацради України з телерадіомовлення

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 24 березня розглянула ситуацію довкола трансляції телеканалом ATR фільмів "Залягти на дно у Брюгге" і "Повелитель бурі", винятковими правами на використання яких володіє ІСТV. Про це сьогодні повідомили у прес-службі Нацтелерадіо.

До регуляторного органу звернулося ТОВ "Міжнародна комерційна телерадіокомпанія" (логотип "ІСТV"), м. Київ, з інформацією те, що в ефірі ТОВ "Телевізійна компанія "Атлант-СВ" (логотип "АTR T"), м. Київ, 25 січня "демонструвався фільм "Залягти на дно у Брюгге" (InBruges), а 3 лютого - фільм "Повелитель бурі" (Thehurtlocker) без державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільму".

Це, як йдеться в заяві, є ознакою порушення вимог пунктів а), б) частини першої статті 59 закону "Про телебачення і радіомовлення", оскільки саме телеканал ICTV володіє виключними майновими правами на використання фільмів шляхом їх публічного сповіщення, включаючи передачу з допомогою супутника на території України.

Своєю чергою, представник АTR під час розгляду питання повідомив, що з квітня минулого року компанія "Атлант-СВ" віщає з Києва, тому що в Криму повністю заблоковані телеканали АTR і Lale і радіостанції "Мейдан" і "Лідер".

"Зараз ми не маємо можливості потрапити в базу, взяти документи і обґрунтувати все, що ми робимо. Можливо, були якісь непорозуміння, але, я думаю, що цього не повториться", - наголосив представник кримськотатарського телеканалу.

Як заявив присутній на засіданні директор-президент телеканалу ICTV Олександр Богуцький, у нього відбулася розмова з керівником АTR, і той запевнив, що це був одиничний випадок, який важко чимось пояснити. За словами Богуцького, враховуючи всі обставини, не варто призначати позапланову перевірку "Атлант-СВ".

"Врахувавши позицію телеканалу ІСТV, Національна рада прийняла рішення взяти до відома інформацію щодо зазначеної ситуації. Також регулятор звернув увагу ТОВ "Телевізійна компанія "Атлант-СВ" на неприпустимість таких порушень надалі", - резюмували у прес-службі.

Як повідомлялося, борг телеканалу ATR за супутникове мовлення (близько 10 мільйонів гривень, - ред.), який загрожував відключенням ефіру, буде реструктуризовано шведською компанією SES (супутник ASTRA AB) за підсумками проведених у Києві переговорів.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України прийняв рішення покрити заборгованість ATR за рахунок коштів, частково передбачених у держбюджеті-2016 на "вирішення проблем Криму".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся