Стати партнерами Uber в Україні хочуть більше тисячі водіїв

Стати партнерами Uber в Україні хочуть більше тисячі водіїв
Фото: Uber викликав ажіотаж серед водіїв

Зараз компанія активно обробляє ці заявки

Заявки на підключення до партнерської програми Uber в Україні ще до офіційного старту програми подало більше 1 тис. водіїв. Про це під час презентації сервісу заявив генеральний менеджер Uber в Україні Аркадій Вершебенюк.


За його словами, зараз компанія активно обробляє ці заявки. Скільки заявок вже відібрано, він не повідомив.

Як уточнила менеджер з комунікацій Uber Євгена Шипова, комісія Uber становить 25%. За її оцінками, водії Uber в країнах Східної Європи можуть заробляти по 70-100 доларів в день.

Поки що можливість співпрацювати з Uber є тільки у водіїв в Києві. Однак, за словами Шиповой, теоретично Uber цікаві всі міста з населенням близько 1 млн жителів.

Нагадаємо, 30 липня Uber офіційно вийшов в Україну. Звартість подачі машини в Києві становитиме 25 гривень, далі по маршруту вартість складе 4,5 гривні за км. Вартість кожної хвилини поїздки — 0,4 гривні за хвилину. Таким чином, поїздка, наприклад, з Контрактової площі до Софійській площі в Києві становитиме 40 гривень. З Центрального залізничного вокзалу до Національного Експоцентру України (ВНДГ) можна буде дістатися за 71-88 гривні. Вартість автоматично розраховується системою. По закінченні поїздки користувач отримує на мобільний маршрут, вартість, і зможе поставити рейтинг водієві.

В якості партнерів відбираються водії, які зареєстровані як юридичні особи або приватні підприємці. У них обов'язково повинні бути права, страховий поліс та ліцензію на здійснення перевезень. Автомобілі при цьому відповідають комфорт-класу: це може бути Toyota Camry, Hyundai Accent, Kia Rio не раніше 2008 року випуску.

Середній час подачі автомобіля Uber в світі зазвичай становить близько 4 хвилин. В Україні компанія сподівається домогтися таких же показників.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся