ru ua

Радник Путіна з Інтернету спростував зв'язки з нелегальним торрент-трекером

Радник Путіна з Інтернету спростував зв'язки з нелегальним торрент-трекером Фото: радник Путіна з Інтернету Герман Клименко ("Ведомости")

У відповідь на публікацію "Ведомостей" Герман Клименко заявив, що не володіє ресурсом "Торнадо" "в юридичному сенсі"

Засновник онлайн-сервісів Liveinternet і Mediametrics Герман Клименко, раніше призначений радником президента Росії Володимира Путіна з питань розвитку Інтернету, був власником торрент-трекера Torrnado. Про це з посиланням на джерела повідомляють російські ЗМІ 18 січня.

За даними газети "Ведомости", в даний час онлайн-сервіс у якості активу передано синові Клименка.

За даними інтернет-довідника whois, домен torrnado.ru належить ТОВ "ECO PC - Complex Solutions", засновником і гендиректором якої є, за даними "СПАРК-Інтерфаксу", Алевтина Якобсон. Ця ж фірма є засновником ЗМІ Mediametrics, афільованим з однойменним сервісом Клименка. Крім цього, торрент-трекер рекламується на головній сторінці порталу Liveinternet.

На думку опитаних виданням експертів, Torrnado надає користувачам доступ до нелегального контенту, зокрема, до фільмів "Той, хто вижив" і "Шпигунський міст", що зовсім недавно вийшли у прокат.

"Ось так виглядає донос якщо що", - відреагував Клименко на публікацію на своїй сторінці у Facebook (орфографія і пунктуація збережені). В ефірі РСН Клименко заявив, що не володіє трекером "Торнадо" "у юридичному сенсі".

Вот так выглядит донос если что :))http://m.vedomosti.ru/technology/articles/2016/01/18/624460-klimenko-vladeltsem-torrent-trekera

Опубліковано Германом Клименком 18 січня 2016 р.

Нагадаємо, пропозицію Герману Клименку стати радником президента РФ озвучив особисто Володимир Путін 22 січня на форумі "Інтернет-економіка", а указ про призначення було підписано 4 січня 2016 року.

Раніше засновник "ВКонтакте" розвіяв очікування нового радника Путіна від месенджера Telegram.