ua en ru

Радником Путіна з розвитку Інтернету погодився стати вчений і власник LiveInternet

Радником Путіна з розвитку Інтернету погодився стати вчений і власник LiveInternet Фото: Володимир Путін і Борис Клименко (праворуч)

"Від такої пропозиції не відмовляються", - прокоментував своє рішення глава російського Інституту розвитку Інтернету Герман Клименко

Радником президента Російської Федерації Володимира Путіна з питань розвитку Інтернету погодився стати глава російського Інституту розвитку Інтернету (ІРІ) Герман Клименко, повідомляє "ТАСС".

"Від такої пропозиції не відмовляються, але вона пов'язана з кардинальними змінами в житті. Я заїхав до адміністрації (президента, - ред.) і запитав, чи залишається за мною ІРІ. Мені сказали: так, звичайно. І тоді я сказав: так", - пояснив Клименко.

Сьогодні, 24 грудня, майбутній інтернет-радник Путіна планує зустрітися з помічником президента РФ Ігорем Щеголєвим для обговорення подальших необхідних процедур.

Пропозицію стати своїм радником російський лідер зробив Клименку 22 грудня на форумі "Інтернет-економіка". "У мене пропозиція: переходьте на роботу до адміністрації президента", - сказав тоді Путін.

Раніше сам Клименко розповів РБК, що прийме пропозицію президента РФ, уточнивши, що вона стала для нього несподіваною."Всі мої друзі знають жарт - якщо мене покличе Путін, то я піду. Напевно, треба приймати пропозицію", - зазначав учений.

Як зазначалося, Клименко буде відповідати за розвиток Інтернету і пов'язаних з ним галузей економіки, у тому числі медицини, торгівлі, освіти і фінансів. Майбутній радник Путіна з розвитку Інтернету, крім роботи в ІРІ, володіє IT-компаніями LiveInternet, Mediametrics і платформою MediaTarget.

Нагадаємо, під час грудневого послання Федеральним зборам Путін заявив про необхідність побудувати в Росії великі онлайн-магазини за рахунок створення приватних компаній у сфері електронної торгівлі. Керувати цим процесом буде спеціальний проектний офіс під керівництвом російського прем'єр-міністра Дмитра Медведєва.