ua en ru

SimilarWeb відкрила офіс в Україні

SimilarWeb відкрила офіс в Україні Фото: ізраїльський офіс SimilarWeb (Reuters)

Це зроблено з метою розширення технічного боку бізнесу ізраїльської IT-компанії

Ізраїльська інтернет-компанія SimilarWeb, що спеціалізується на веб-аналітиці, в рамках структурного розширення своєї присутності на глобальних ринках праці відкрила власний центр розвитку в Україні. Про це заявив співзасновник і генеральний директор SimilarWeb Ор Оффер у коментарі агентству Reuters.

Як зазначається, Оффер ніколи не думав, що знайти працівників для його швидкозростаючої інтернет-компанії буде складно.


Незважаючи на бум високих технологій в Ізраїлі, а також активний розвиток хай-тек хаба в Тель-Авіві, процес пошуку кваліфікованого персоналу опинився під великим питанням.

Як пояснив Оффер, відкриття офісу в Україні було зроблено з метою розширення технічного боку бізнесу IT-компанії.

Зазначимо, що SimilarWeb була заснована у 2009 році в Ізраїлі. На сьогодні у штаті IT-компанії працюють 300 осіб у восьми офісах по всьому світу.

Сумарний обсяг інвестицій у "СіміларВеб" складає 65 мільйонів доларів. Серед її клієнтів значаться такі інтернет-гіганти, як Google і eBay, а також відомий виробник спортивних товарів Nike.

SimilarWeb відкрила офіс в Україні

На запит РБК-Україна в SimilarWeb відповіли, що за фактом український офіс працює з чеврня 2015 року на базі аутстаффінговой компанії Ciklum. Там всього 15 працівників. "Ciklum допоміг нам найняти людей, але всі вони - співробітники SimilarWeb", - повідомив PR-менеджер SimilarWeb Джонатан Марк'яно. За його словами, компанія стрімко росте в Україні, а в числі її клієнтів - найбільший інтернет-магазин Rozetka.

Нагадаємо, у квітні Ізраїль оголосив про введення податків для мультинаціональних інтернет-компаній. Як зауважував Bloomberg, іноземні IT-компанії будуть платити ПДВ, який для громадян Ізраїлю становить 17%. Згідно з розрахунками ізраїльських податківців, нові збори принесуть до державної скарбниці сотні мільйонів шекелів (100 млн шекелів еквівалентні близько 26,5 млн дол.).