SimilarWeb відкрила офіс в Україні

НовиниТелеком & IT    05.07.2016 - 12:51
Фото: ізраїльський офіс SimilarWeb (Reuters)
Фото: ізраїльський офіс SimilarWeb (Reuters)

Це зроблено з метою розширення технічного боку бізнесу ізраїльської IT-компанії

Ізраїльська інтернет-компанія SimilarWeb, що спеціалізується на веб-аналітиці, в рамках структурного розширення своєї присутності на глобальних ринках праці відкрила власний центр розвитку в Україні. Про це заявив співзасновник і генеральний директор SimilarWeb Ор Оффер у коментарі агентству Reuters.

Як зазначається, Оффер ніколи не думав, що знайти працівників для його швидкозростаючої інтернет-компанії буде складно.


Незважаючи на бум високих технологій в Ізраїлі, а також активний розвиток хай-тек хаба в Тель-Авіві, процес пошуку кваліфікованого персоналу опинився під великим питанням.

Як пояснив Оффер, відкриття офісу в Україні було зроблено з метою розширення технічного боку бізнесу IT-компанії.

Зазначимо, що SimilarWeb була заснована у 2009 році в Ізраїлі. На сьогодні у штаті IT-компанії працюють 300 осіб у восьми офісах по всьому світу.

Сумарний обсяг інвестицій у "СіміларВеб" складає 65 мільйонів доларів. Серед її клієнтів значаться такі інтернет-гіганти, як Google і eBay, а також відомий виробник спортивних товарів Nike.

На запит РБК-Україна в SimilarWeb відповіли, що за фактом український офіс працює з чеврня 2015 року на базі аутстаффінговой компанії Ciklum. Там всього 15 працівників. "Ciklum допоміг нам найняти людей, але всі вони - співробітники SimilarWeb", - повідомив PR-менеджер SimilarWeb Джонатан Марк'яно. За його словами, компанія стрімко росте в Україні, а в числі її клієнтів - найбільший інтернет-магазин Rozetka.

Нагадаємо, у квітні Ізраїль оголосив про введення податків для мультинаціональних інтернет-компаній. Як зауважував Bloomberg, іноземні IT-компанії будуть платити ПДВ, який для громадян Ізраїлю становить 17%. Згідно з розрахунками ізраїльських податківців, нові збори принесуть до державної скарбниці сотні мільйонів шекелів (100 млн шекелів еквівалентні близько 26,5 млн дол.).

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top