ru ua

Сервісом виклику таксі Uber користується понад 200 тисяч українців

Сервісом виклику таксі Uber користується понад 200 тисяч українців Фото: Uber в Україні

Uber представив перші результати роботи в Україні

Додатком для замовлення автомобіля з водієм Uber за 4 місяці з моменту початку його роботи в Києві скористалося близько 200 тисяч нових користувачів. Про це йдеться в повідомленні сервісу.

У вересні 2016 року, в перший місяць нового ділового сезону, кількість поїздок через додаток Uber збільшилася майже вдвічі порівняно з літнім періодом. Більше 1 мільйона заходів виконується в додаток Uber в Києві на регулярній основі.

Згідно з повідомленням сервісу, Uber в Києві розвивається швидше, ніж у сусідніх європейських містах. У середньому база користувачів і водіїв-партнерів Uber в Києві збільшується на 50% на місяць, що в чотири рази швидше, ніж у Варшаві. На сьогоднішній день загальна кількість поїздок на Uber в Києві - це 70% обсягу всіх поїздок, які відбуваються у Варшаві.

"Якщо Uber в Києві буде розвиватися такими ж швидкими темпами, місто пережене Варшави за кількістю поїздок вже на початку 2017 року", - йдеться в повідомленні Uber.

При цьому Київ відрізняє висока якість сервісу: середній час подачі автомобіля в місті становить менше 5 хвилин, а середній рейтинг водія - 4,88 балів з 5. З Uber у Києві працює понад 100 фізичних осіб-підприємців (ФОП). Близько третини водіїв працюють приблизно за 10 годин в тиждень, поєднуючи Uber з іншою роботою чи турботою про сім'ю.

З моменту запуску Uber в Києві сервіс ввів кілька додаткових функцій. Крім uberX, таксі для масового сегменту з автомобілями економ-класу, в місті почав працювати сервіс підвищеної комфортності UberSELECT. В доповнення до оплати за безготівковим розрахунком у жовтні в додатку стала доступна опція оплати готівкою.

За даними Uber, більше 95% людей, які використовують для поїздок карту, більше ніколи не користуються готівкою, навіть якщо у них є така можливість. При цьому користувачі, які спробували оплату Uber за готівку, часто підключають карту, зробивши кілька поїздок.

Нагадаємо, в кінці жовтня компанія "Яндекс" запустила в Україні власний сервіс виклику таксі.