ru ua

СБУ перекрила канал контрабанди елітних мобільних телефонів у Києві

СБУ перекрила канал контрабанди елітних мобільних телефонів у Києві Фото: Служба безпеки України

Незаконну діяльність із тижневим обертом понад 30 тисяч дол. організували менеджмент служби доставки і митник

Співробітники Служби безпеки України спільно із прокуратурою перекрили контрабандний канал, організований менеджментом однієї з міжнародних кур'єрських служб доставки та інспектором поста "Спеціалізований" Київської міської митниці. Про це повідомили сьогодні у прес-центрі СБУ.

Як зазначається, бізнесмени і митник організували механізм імпорту до України партій дорогих товарів під виглядом міжнародних експрес-відправлень без сплати митних платежів.

Тижневий обсяг незаконно ввезених товарів становив в середньому більше тридцяти тисяч доларів. Інспектор отримував премію" у розмірі 10% від суми митних платежів, не сплачених комерсантами.

Під час обшуків правоохоронці вилучили чергову партію елітних мобільних телефонів та аксесуарів вартістю понад сто тисяч американських доларів, оформлену як експрес-відправлення з ухиленням від сплати митних платежів.

Співробітники спецслужби виявили друку іноземних компаній, що значаться відправниками вантажів, та печатки Київської міської митниці, які свідчать оформлення товарів. "Знайдений також програмне забезпечення, завдяки якому партії товарів штучно дробилися на нібито персональні відправлення і листування між співробітниками компанії, що підтверджує їх протиправну діяльність", - йдеться в повідомленні.

В даний час відкрито кримінальне провадження за частиною другою статті 364 Кримінального кодексу України. Тривають обшуки та необхідні слідчі дії.

#СБУ перекрила у Києві канал контрабанди, організований менеджментом служби доставки та митникомСпівробітники служби б...

Опубліковано Служба безпеки України 9 лютого 2016 р.

Нагадаємо, раніше СБУ попередила контрабанду ракетних мікросхем для космічної галузі РФ.