ua en ru

Сайт для реєстрації на Brexit впав через рекордні заявки

Сайт для реєстрації на Brexit впав через рекордні заявки Фото: британський референдум Brexit (CatholicHerald.co.uk)

Від початку червня зареєстровано вже понад 1,2 млн заяв від британців

Сайт реєстрації виборців для участі в референдумі щодо виходу Великої Британії із Євросоюзу впав у вівторок 7 червня через те, що на нього одночасно надійшло 50 тисяч заявок. Про це сьогодні пише Financial Times.

За весь день на сайті було зареєстровано 525 тисяч осіб, що є рекордною кількістю виборців за всю передвиборчу кампанію Brexit.


Від початку червня зареєстровано понад 1,2 млн заявок. Після усунення поломки сайт пропрацював ще півтори години до завершення реєстрації.

Після офіційного закінчення терміну реєстрації кабінет міністрів Британії повідомив в своєму Twitter, що технічна проблема виникла через непередбачену завантаженості сайту.

Лідери опозиційних партій лейбористів і демократів Джеремі Корбін і Тім Фаррон вимагають продовження терміну дії реєстрації виборців. "Британський уряд зобов'язано надати додатковий день, щоб кожен виборець здійснив своє демократичне право", - підкреслив лідер ліберал-демократів Тім Фаррон.

Нагадаємо, згідно з нещодавнім опитуванням дослідницької компанії Opinium, проголосувати за Brexit мають намір трохи більше 40% британців.