Керівників збиткових філій "Укрпошти" визначать на конкурсі

Середа 03 серпня 2016 17:05
Керівників збиткових філій "Укрпошти" визначать на конкурсі
Фото: новий керівник "Укрпошти" взявся за збиткові філії (сайт компанії)

Конкурси планують проводити із залученням громадськості та губернаторів

У регіональних дирекціях державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта", які показали збиткові результати діяльності, будуть проведені прозорі конкурси на посади директорів. Про це йдеться в повідомленні підприємства на сайті.


"У регіональних дирекціях будуть оголошені прозорі конкурси на заміщення посади директора, першочергово це стосується проблемних і збиткових філій", - цитується в повідомленні генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський.

Конкурси планують проводити із залученням громадськості та губернаторів.

"Хто представить, обґрунтує і захистить найкращу концепцію розвитку поштового зв'язку в регіоні – той і очолить філія. Із зростанням вимог і відповідальності значно зросте рівень оплати праці керівників регіональних дирекцій", - підкреслив Смілянський.

Пріоритетом у роботі підприємства, як зазначається на сайті, залишаються фінансові послуги, якісна доставка посилок та налаштовування ритмічної роботи каналів зв'язку.

Нагадаємо, "Укрпошта" отримає гроші на розвиток від ЄБРР.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся