ru ua

Керівник Viasat стала директором "Нової пошти"

Керівник Viasat стала директором "Нової пошти" Фото: "Нова пошта"

Новий СЕО впроваджуватиме стратегію управління і розвитку групи компаній, об'єднаних під брендом лідера ринку експрес-доставки

Головним виконавчим директором групи компаній "Нова пошта" призначено Оксану Ферчук. Відповідне рішення прийнято наглядовою радою "Нової пошти", повідомили у прес-службі логістичної компанії.

Як зазначається, на цій посаді Ферчук буде впроваджувати стратегію управління і розвитку групи компаній, об'єднаних під брендом лідера ринку експрес-доставки.

Крім компанії "Нова пошта", до цієї групи зараз входять: "Нова Пошта Інтернешнл" (послуга міжнародної доставки, представництва в інших країнах), "Нова Пошта Логістик" (послуга фулфілменту для корпоративних клієнтів) і "Пост Фінанс", яка під брендом ForPost надає послугу грошових переказів у відділеннях "Нової пошти".

Останні сім років Оксана Ферчук обіймала посаду генерального директора першого ліцензованого оператора міжнародного супутникового телебачення Viasat в Україні. За цей час компанія не тільки стала лідером в сегменті супутникового ТБ, але й відкрила нове інноваційне спрямування - ТБ через Інтернет.

Біографія Ферчук налічує понад 16 років роботи в телекомунікаційному бізнесі. У 1998 році вона розпочала кар'єру в компанії МТС, де за шість років пройшла шлях від експерта з маркетингу до директора з продажів у приватному сегменті. Крім того, обіймала посаду маркетинг-директора, директора з продажу національного провайдера телекомунікаційних систем PEOPLEnet в Україні, працювала комерційним директором холдингу MSG, який об'єднував національні мережі "Астел" і "Мобілочка" і був лідером з дистрибуції мобільних пристроїв в Україні.

Нагадаємо, в листопаді минулого року "Нова пошта" запустила сервіс міжнародної доставки в Києві.