ru ua

"Нова пошта" запускає сервіс міжнародної доставки в Києві

"Нова пошта" запускає сервіс міжнародної доставки в Києві Фото: "Нова пошта"

Послуга замовлень товарів із зарубіжних інтернет-магазинів доступна у столиці від 17 листопада

Логістична компанія "Нова пошта" оголосила про запуск послуги міжнародної доставки, яка надасть клієнтам можливість відправити посилку більш ніж у 200 країн світу, а також замовити товари із зарубіжних інтернет-магазинів. Про це сьогодні на прес-конференції заявили співзасновники і власники компанії В'ячеслав Клімов і Володимир Поперешнюк, повідомляє AIN.ua.

Як зазначається, послуга доступна клієнтам "Нової пошти" у Києві починаючи із 17 листопада в будь-якому із 280 столичних відділень компанії, які здійснюватимуть доставку за фіксованими тарифами.

При цьому імпортні товари ціною до 150 євро будуть оформлятися на кордоні без мита.

"Нова пошта" запускає сервіс міжнародної доставки в Києві

Спочатку сервіс буде доступний тільки у столиці, але в березні можливість відправляти і отримувати посилки з-за кордону отримають жителі українських міст-мільйонників. До осені 2016 року послугу буде запущено по всій Україні.

Приміром, відправка посилки вагою у 2 кг до Європи обійдеться мінімум у 34 дол., а документи вагою до 0,5 кг - від 18 дол.

Сервіс доступний у двох варіантах: доставка за три і сім днів. Заповнити всі необхідні для відправки документи можна в онлайні, після чого користувачеві залишиться лише віднести посилку на відділення або відправити кур'єром.

Міжнародна доставка здійснюється під новим брендом Nova Poshta International, з яким компанія у 2014 р. вийшла на ринки Грузії та Молдови. Тепер компанія вирішила запустити його і в Україні. Очолює дочірню компанію Тимур Коган.

Також "Нова пошта" тестує доставки безпосередньо з інтернет-магазинів США та Китаю. У компанії не говорять про конкретні магазини, але швидше за все, мається на увазі Alibaba і Amazon. За словами Когана, доставка із зарубіжних інтернет-магазинів запуститься вже у грудні 2015 року, відразу по всій Україні. Сервіс буде здійснюватися в режимі онлайн на спеціальному сайті Nova Poshta Shopper, де можна буде оформити замовлення, відстежити його доставку на всіх етапах, а також виконати інші дії.

Завдяки запуску міжнародної доставки, в "Новій пошті" сподіваються подвоїти даний сегмент ринку в Україні за 3-4 роки і зайняти близько 20% ринку міжнародних відправлень. Для цього компанія відкрила спеціальні хаби в Україні, Празі та інших містах Чехії, також на етапі запуску хаби в Польщі, а у планах - відкрити хаби у США та Китаї.

У новий напрямок, за даними співзансновника "Нової пошти" В'ячеслава Клімова, компанія інвестувала кілька мільйонів доларів власних коштів і має намір продовжувати вкладати кошти. Не виключено, що компанія може залучати сторонніх інвесторів до проекту.

Нагадаємо, наприкінці липня в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської обл. було скоєно напад на відділення "Нової пошти". Як повідомлялося, двоє невідомих заволоділи грошима в сумі близько 10 тис. грн і 15 поштовими посилками.