Розроблено нову мову програмування

Четвер 11 серпня 2016 15:35
Розроблено нову мову програмування
Фото: американські вчені представили нову мову програмування

Мова Simit може використовуватися в таких областях, як робототехніка, аналіз даних, машинне навчання і оптимізація

Вчені кількох американських університетів, у тому числі одного з найсильніших технічних вузів світу – Массачусетського технологічного інституту (MIT), представили нову мову програмування, що отримав назву Simit, повідомляє naked-science.uk


нова мова програмування заснований на оборотному автоматичному перекладі низькорівневого опису алгоритмів в високорівневе, або графіків в матриці, за допомогою чисельних методів лінійної алгебри.

Програми, написані на цій мові, можуть працювати на звичайних і графічних мікропроцесорах без адаптації коду. Крім того, мова відрізняється високою швидкістю виконання алгоритмів. Зокрема, швидкість написання коду на Simit в десятки і сотні разів перевершила показник інших мов наукового програмування.

Крім моделювання фізичних процесів, Simit може використовуватися в таких областях, як робототехніка, аналіз даних, машинне навчання і оптимізація.

Нагадаємо, розробкою мікросхем бездротового мобільного зв'язку займеться японсько-американське СП.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся