ua ru

Рахаєв: мене звільнив Курченко, не виплативши зарплату за 8 місяців

Колишній головний тренер харківського "Металіста" Ігор Рахаєв розповів MatchDay правду про те, чому розлучився з "жовто-синіми". Він категорично спростував чутки про свій відхід з клубу "за обопільною згодою" з роботодавцем: "Для мене це стало несподіванкою. Я сам нікуди не йшов, мене звільнили".

На питання журналіста про процедуру відставки і про те, чия це рішення, Рахаєв відповів: "Президент клубу - Сергій Курченко". І підкреслив, що нинішній власник "Металіста" залишився винен йому зарплату за період з осені 2014 року: "Я не отримував нічого вісім місяців".

Екс-коуч "жовто-синіх" має намір домагатися виконання передбачених контрактом фінансових зобов'язань у судовому порядку. За інформацією, отриманою від спортивних експертів, загальна сума заборгованості "Металіста" перед колишніми працівниками - і Рахаевым, і гравцями - перевищила 20 млн дол.

Серед позивачів, які вже вимагають від Курченко повернути борги, є і легіонери, і українські футболісти: Едмар, Гоменюк, Шуст, Краснопьоров, Кобін, Пшеничних, Костюк, Давидов, Горяїнов, Березовчук, Ребенлк, Болбат, Шарпар.

Як вважають експерти, висока ймовірність того, що "жовто-сині" не отримають ліцензію на участь в іграх української Прем'єр-ліги у наступному сезоні з-за колосальних боргів, якими обтяжений клуб і низьких шансів на досягнення компромісу з футболістами, які подали позови. "Курченко кинув команду напризволяще, і на гроші. "Металіст" - дійсно, вже історія, як не так давно сказав Кернес", - прокоментував ситуацію на умовах анонімності один з експертів.

Нагадаємо, у свій час мер Харкова Геннадій Кернес гаряче вітав "обрання" Сергія Курченко на посаду президента ФК "Металіст": "Без сумніву, Ваші енергія, професіоналізм і зацікавленість у справі стануть запорукою майбутніх перемог на футбольному полі. Впевнений, що Вам вдасться забезпечити клубу оптимальні умови для подальшого розвитку, а на підтримку міста і всіх харків'ян Ви завжди можете розраховувати."