ru ua

Користувачі смартфонів є 35% українців - дослідження Google

Користувачі смартфонів є 35% українців - дослідження Google Фото: в Україні вже 35% користувачів смартфонів (faragostar.net)

Серед людей до 35 років відсоток користуються смартфонами ще вище – 72%

Компанія Google представила результати дослідження, присвяченого поведінці інтернет-користувачів, згідно з якими 35% українців користуються смартфонами. Про це йдеться в прес-релізі компанії.

Як зазначають в Google, в минулому році ця цифра становила 28%. Серед людей до 35 років відсоток користуються смартфонами ще вище – 72%.

"А в цілому з 2013 року кількість користувачів смартфонів в Україні зросло на 150%", - зазначає компанія.

45% всіх користувачів цих пристроїв використовують їх для пошуку в інтернеті. Трохи менше, 42% - для активностей в соціальних мережах. 37% користувачів переглядають онлайн-відео зі своїх смартфонів.

Google Дослідження показало, що українці дуже багато часу проводять онлайн. Так, щоденно в режимі онлайн знаходиться 85% українських інтернет-користувачів. Ця цифра зростає до 93% серед вікової груп 25-34 роки, а серед людей до 25 років відсоток щоденного користування інтернетом ще вище – 98%.

"Цікаво, що серед інтернет-користувачів старше 55 років щодня заходять в інтернет 72%", - звертає увагу компанія.

Згідно з дослідженням, українці активно користуються своїми смартфонами під час перегляду телевізора. Так, 61% українців мають звичку користуватися своїми смартфонами під час перегляду ТВ, а 35% телеглядачів віком до 35 років входять онлайн з другого пристрою під час перегляду телевізора.

Перегляд відео онлайн є однією з найпопулярніших активностей серед українців - 49% дивиться на онлайн-відео щодня, а 29% - мінімум раз в тиждень. При цьому серед молодого покоління цифри ще вищі: щоденно онлайн-відео дивиться 71% українських інтернет-користувачів у віці до 35 років, а кількість молодих українців, які дивляться відео в Інтернеті як мінімум раз на тиждень становить вже 92%.

З 2013 року на 58% збільшилася кількість пристроїв, підключених до інтернету, в розрахунку на одного українця. У цьому році воно досягло цифри 1,2 пристрою.

Під час дослідження було опитано 1 тис. респондентів у віці 16+, у форматі телефонного та персонального інтерв'ю.

Нагадаємо, 8% українських користувачів здійснюють покупки через смартфон.