ru ua

На звільненій території запрацювала FM-радіостанція "Голос Донбасу"

На звільненій території запрацювала FM-радіостанція "Голос Донбасу" Фото: відновлення радіомовлення на Донбасі

Як зазначили в Держтелерадіо, програма "Голос Донбасу" складатиvtnmся із щогодинних новинних блоків

На звільненій від терористів території у зоні проведення антитерористичної операції запрацювала FM-радіостанція "Голос Донбасу". Про це повідомили у прес-службі Держкомітету телебачення і радіомовлення України (Держтелерадіо).

Як зазначається, нова радіостанція "Голос Донбасу" розпочала мовлення у тестовому режимі 1 грудня.

"Голос Донбасу" є складовою частиною Донецької філії НТКУ (колишня Донецька ОДТРК).

Планується, що після тестового випробування нова радіостанція у звичайному режимі вестиме мовлення 24 години на добу на території, звільненій від терористів.

Раніше Донецька обласна державна телерадіокомпанія не мала радіомовлення в FM-діапазоні. Військові прорахували частоти і встановили три передавачі для поширення сигналу.

Водночас було створено редакцію радіостанції, розроблено концепцію мовлення. Головним редактором "Голосу Донбасу" став Юрій Табаченко, його заступником - Наталія Маєвська.

Програма "Голос Донбасу" буде складатися із щогодинних новинних блоків. Відмінність лише в тому, що, замість типових для FM-мовлення розважальних програм, в ефірі буде багато серйозної і корисної інформації - про ситуацію на лінії розмежування, центри допомоги вимушеним переселенцям і про шляхи вирішення соціально-побутових проблем населення.

Окремий блок програм присвячено військовим, які несуть службу в зоні АТО. Також в ефір виходитимуть мистецькі, культурологічні та спортивні програми, звучатиме сучасна українська музика.

Нагадаємо, у вересні у Криму розпочало мовлення українське радіо.