ru ua

Засновник Alibaba вважає, що багато підробок є кращими від оригіналів

Засновник Alibaba вважає, що багато підробок є кращими від оригіналів Фото: власник і виконавчий директор Alibaba Group Джек Ма (Xinhua)

За словами Джека Ма, фейкові продукти зараз не тільки є дешевшими, але і якіснішими

Багато підробок тепер мають кращу якість, ніж оригінальні продукти. Про це заявив засновник і виконавчий директор китайського онлайн-ритейлера Alibaba Group Джек Ма у відповідь на критику в тому, що його інтернет-компанія отримує прибутки від імітацій, повідомляє сьогодні Financial Times.

"Проблема в тому, що фейкові продукти сьогодні мають кращу якість, ніж оригінали, і коштують дешевше. Вони виробляються рівно на тих же заводах, рівно з тих же матеріалів, але не використовують бренди", - цитує FT виступ Ма у штаб-квартирі Alibaba в Ханчжоу.


У минулому році компанія Kering, що володіє такими брендами як Gucci і Yves Saint Laurent, подала в суд проти Alibaba, звинувачуючи останню в тому, що вона стимулює продаж підробок на своїх торгових платформах.

У травні 2016 року був припинений членство Alibaba в International Anticounterfeiting Coalition.

У квітні 2015 року Alibaba запустила програму Zhongguozhizao ( "Quality made in China"), яка орієнтована на те, щоб допомогти китайським заводам розвивати власні бренди і не вдаватися до використання контрафакту.

Раніше Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) ініціювала розслідування, пов'язане з фінансовою звітністю Alibaba Group, чий успішний дебют на фондовому ринку допоміг безлічі інших китайських компаній, що працюють в сфері інтернет-комерції.

Нагадаємо, Китай став світовим лідером онлайн-торгівлі з оборотом понад 455 млрд доларів за підсумками 2015 року Як повідомлялося, Alibaba займеться інтернет-банкінгом.