ru ua

Визначені переможці конкурсу стипендіальної програми Бориса Кауфмана

Двомісячний конкурсний відбір учасників іменний Стипендіальної програми Бориса Кауфмана серед студентів другого курсу економіко-правового факультету і факультету журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету ім. Мечникова підійшов до кінця. Про це йдеться в повідомленні прес-служби програми.

Першими стипендіатами програми стали Христина Петренко, Ольга Пеливан і Христина Шкрябіна, студентки журфаку. Вони отримуватимуть щомісячну стипендію у розмірі 1000 гривень від українського бізнесмена, мецената і видавця національного тижневика "Фокус" Бориса Кауфмана. Іменну стипендію переможці будуть отримувати протягом 3 років, до досягнення ступеня "Бакалавр".

"Всіх переможниць об'єднують відмінна успішність, досвід організації та участі у соціальних проектах, величезний потенціал для розвитку особистості, прагнення удосконалювати себе і світ навколо через саморозвиток, реалізацію проектів допомоги потребуючим, вміння ставити та досягати поставлених цілей", - каже Вікторія Черник, директор департаменту розвитку і управління персоналом Vertex United.

Процес відбору стипендіатів складався з декількох етапів. На початковому етапі студенти повинні були заповнити анкету, докладно розповівши про свою участь у наукових олімпіадах і конкурсах, соціальних та волонтерських проектах, написати мотиваційний лист та надати рекомендаційні листи, а також скан залікової книжки.

За підсумками оцінки Експертної ради у другий тур потрапили 6 конкурсантів. Ці студенти пройшли персональні співбесіди з директором департаменту розвитку та управління персоналом Vertex United (компанія управляє активами Бориса Кауфмана), після чого були визначені три переможці. Крім стипендій, учасники програми отримають можливість стажуватися в бізнес-підрозділах компанії.

Планується, що програма стане щорічною, і з кожним готом кількість стипендіатів буде збільшуватися.