ru ua

Оператор lifecell розширив роумінг у Туреччині безкоштовним Інтернетом

Оператор lifecell розширив роумінг у Туреччині безкоштовним Інтернетом Фото: оператор lifecell

Акція стосується абонентів нової лінійки тарифних планів lifecell

Оператор мобільного зв'язку lifecell оголошує про запуск нового пакета послуг "Безкоштовний Інтернет у Туреччині". Про це повідомили у прес-службі компанії напередодні.

Як зазначається, абоненти нової лінійки тарифних планів lifecell тепер можуть щоденно отримувати 100 МБ безкоштовного мобільного Інтернету для використання в Туреччині у мережі оператора Turkcell.

Згідно з результатами споживання послуг зв'язку в роумінгу, абоненти дедалі охочіше користуються мобільним Інтернетом, порівняно з голосовими послугами або SMS.

Зокрема, користувачі нової лінійки тарифних планів lifecell отримали денний пакет безкоштовного мобільного Інтернету в Туреччині, що традиційно є однією з найвідвідуваніших українськими туристами країн.

Абоненти lifecell, які обслуговуються в тарифних планах "3G+ Смартфон", "3G+ Смартфон Ultra", "Смартфон+", "3G+ Шалений день", "3G+ Шалений день Ultra" і "Шалений день+" зможуть без додаткової оплати і активації використовувати 100 МБ мобільного Інтернету в Туреччині в мережі оператора Turkcell (TR TCELL). Їхню вартість вже включено в розмір денного або 30-денного платежу за тарифним планом абонента.

Щоб використовувати пакет послуг "Безкоштовний Інтернет в Туреччині", необхідно зареєструвати телефон у роумінгу в мережі мобільного оператора Turkcell (TR TCELL) в ручному режимі, а також зробити заздалегідь денний або 30-денний платіж згідно із тарифним планом. При виконанні цих умов нарахування безкоштовних ста мегабайтів Інтернету в Туреччині здійснюється оператором в автоматичному режимі щоденно.

Нагадаємо, раніше в січні оператор life:), що належить турецькій Turkcell, змінив бренд на lifecell.