ua en ru

Оператор "Інтертелеком" оголосив про 30% зростання 3G-трафіку за підсумками I кварталу

Оператор "Інтертелеком" оголосив про 30% зростання 3G-трафіку за підсумками I кварталу Фото: зв'язок 3G в Україні

Загальне споживання трафіку мобільного Інтернету за перший квартал сягнуло 18 тисяч ТБ

За підсумками I кварталу 2016 року оператор "Інтертелеком" зафіксував зростання споживання трафіку в мережі: середнє кількість мегабайт на одного абонента досягло близько семи гігабайт на місяць, що на 43,4% більше порівняно з аналогічними даними минулого року. Про це РБК-Україна з посиланням на квартальний звіт щодо інтернет-сегменту 3G повідомили у прес-центрі "Інтертелекому".

Як зазначається, загальне споживання трафіку мобільного Інтернету за перший квартал сягнуло 18 тисяч ТБ..


Представлене в кількості відео або музики, це значення дорівнює приблизно 13 мільйонів фільмів або 5 млрд звукових файлів у форматі mp3. Крім того, вона становить більше 30% 3G трафіку, який абоненти Інтертелеком спожили протягом всього 2015 року. Кількість абонентів, які підключені до тарифних планів з 3G-інтернетом, зросло на 7,9% порівняно з показниками I кварталу 2015 року. Загальна кількість абонентів оператора склало близько 1,35 млн абонентів.

Відповідно до прес-релізу, "Інтертелеком" з початку року модернізував базові станції у 13 областях України. Лідерами за кількістю модернізованих БС стали Кіровоградська та Харківська області.

"Споживання 3G-трафіку буде зростати і надалі — це очікувані показники для нашої компанії. Ми прагнемо випереджати ці темпи, розвиваючи мережу для обробки навіть великих об'ємів трафіку. У мережі Інтертелеком зосереджена найбільша кількість «важких» абонентів, які активно споживають 3G-інтернет, але саме з розрахунком на них спочатку і будувалася наша мережа. А для багатьох мобільних користувачів у віддалених населених пунктах ми і сьогодні залишаємося єдиним оператором, який надає послуги зв'язку 3G — адже територія покриття 3G мережі Інтертелеком є найширшою в країні", — заявив генеральний директор компанії Борис Акулов.

Нагадаємо, у травні минулого року "Інтертелеком" припинив роботу у Криму.