ua en ru

Оголошено конкурс на посади керівників ДПЗКУ та Укрспирт, - МінАПК

Оголошено конкурс на посади керівників ДПЗКУ та Укрспирт, - МінАПК Фото: У Укрспирт і ДПЗКУ набирають нових співробітників

Обидва підприємства мають особливий вплив на економіку

Міністерство аграрної політики України сьогодні, 26 червня 2015 року оголосило конкурсний відбір на посади керівників ПАТ Державна продовольчо-зернова корпорація України (ДПЗКУ) та ДП "Укрспирт". Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства аграрної політики України.

Зазначається, що обидва підприємства мають особливий вплив на економіку.

"Тому потребують нової якості менеджменту. Відкритість і прозорість - головні принципи відбору. До складу конкурсної комісії запрошено представників світових рекрутингових та консалтингових компаній, а саме: MCG recruiting, Baker Tilly, AgriPersonnel", - йдеться в повідомленні.
Заявки від претендентів комісія приймає з дня оголошення конкурсу.
"Запрошуємо ініціативних, професійних управлінців, готових очолити ці два ключові для агросектору і для держави в цілому підприємства", - додали в прес-службі.

Нагадаємо, слідство отримало неспростовні докази причетності колишнього керівника державного підприємства "Укрспирт" Михайла Лабутина до фінансових махінацій на підприємстві.