ua en ru

Nintendo увійшла до топ-20 найбільших японських компаній після успіху Pokemon Go

Nintendo увійшла до топ-20 найбільших японських компаній після успіху Pokemon Go Фото: популярна мобільна гра з доповненою реальністю Pokemon Go (TechCrunch)

Тільки за сьогодні капіталізація японської компанії "Нінтендо" збільшилася ще на 9,8%

Гра для мобільних телефонів Pokemon Go допомогла японській Nintendo Co Ltd (7974.T) увійти до двадцятки найбільших японських компаній. Про це повідомляє видання The Financial Times.

Як наголошується, в п'ятницю котирування її акцій досягли 27280 японські ієн (258,38 доларів) за штуку, а ринкова капіталізація компанії склала 3,93 трлн ієн (37 мільярдів доларів), що робить її зіставною за вартість з Sony і другим за розміром банком Японії Mizuho.


Пятнічіная капіталізація компанії "Нінтендо" збільшилася ще на 9,8%, тому вона обійшла за цим показником торговий дім Mitsubishi, фінансову корпорацію Nomura і материнську фірму мережі магазинів одягу Uniqlo, компанію Fast Retailing.

Nintendo Co Ltd (7974.T) володіє часткою в 33% в Pokémon Company, що займається маркетингом покемонів, і орієнтовно 5-10% в розробника Pokemon Go компанії Niantic. З моменту випуску гри на товарів 7 липня акції Nintendo подорожчали майже на 90%.

Як спрогнозував аналітик фінансової групи Macquarie Девід Гібсон, виручка від продажів в рамках випуску Pokémon Go може досягти протягом року чотирьох міллардів доларів (4 млрд дол.).

Сама гра розповсюджується безкоштовно, але до неї можна докупити різні додаткові опції. Гібсон розраховував орієнтовну виручку на підставі даних продажів в магазинах додатків для Android і iOS в порівнянні з іншими мобільними іграми, виручка від яких перевищила 1 мільярд доларів.

На думку інвесторів, про яких пише FT, Pokémon Go обійде по виручці колишніх рекордсменів серед мобільних ігор - Candy Crush, яка заробила за рік 1,5 млрд доларів, і Clash of Clans, доходи від якої склали 2 мільярди дол.

Гра Pokémon Go спочатку була представлена ​​на ринки США, Австралії та Нової Зеландії. На цьому тижні вона офіційно стане доступною в Німеччині і Великій Британії. У Японії її буде випущено пізніше.

Нагадаємо, напередодні акції Nintendo подорожчали на понад 50% після виходу Pokemon Go.