Акції Nintendo здорожчали на понад 50% після виходу Pokemon Go

НовиниТелеком & IT    14.07.2016 - 11:06
Фото: комп'ютерна гра Pokemon GO від Nintendo (AFP)
Фото: комп'ютерна гра Pokemon GO від Nintendo (AFP)

Вранці у четвер цінні папери японського виробника ігрових консолей виросли до позначки у 56%

Акції японської компанії Nintendo Co Ltd (7974.T) менше ніж за тиждень після виходу комп'ютерної гри для смартфонів Pokemon Go різко злетіли в ціні. Про це сьогодні повідомляє BBC.

Як зазначається, ціни на акції компанії, яка вважалася аутсайдером на ринку ігор для мобільних телефонів, підскочили в понеділок 11 липня на 25% і продовжили зростання, сягнувши вранці в четвер 14 липня позначки у 56%.


Суть нової гри полягає в пошуку та навчанні віртуальних істот покемонів по карті місцевості, причому всі інтерактивні завдання виконуються в реальному світі.

Утім, "кишенькові монстри" викликали повальне захоплення серед користувачів.

Після релізу у США, Австралії і Новій Зеландії гра Pokemon Go виявилася в лідерах рейтингу фірмових магазинів мобільних додатків App Store і Google Play.

Pokemon Go є грою з доповненою реальністю. Її завданням є пошук і вилов покемонів за допомогою камери смартфона на реальних локаціях. 

Водночас сама гра поширюється безкоштовно, але за додаткові покеболи (пристрої для упіймання покемонів) та інші віртуальні товари треба платити.

Як повідомлялося трьома днями раніше, капіталізація японської компанії Nintendo зросла до 7,5 млрд доларів завдяки комп'ютерній грі Pokemon Go. Як повідомляв Styler, Pokemon Go обійшла за популярністю соціальні мережі.

On Top